RRETH NESH

Përparimi

 • JUMP MACHINERY (SHANGHAI) LIMITED
 • JUMP MACHINERY (SHANGHAI) LIMITED
 • kërcej

  PREZANTIMI

  MAKINERIA JUMP (SHANGHAI) KUFIZUAR është ndërmarrja moderne e teknologjisë së lartë me aksione, e para është Fabrika e Makinerisë së Industrisë së Lehtë të Shangait, e cila është e specializuar në linjën kryesore të përpunimit të lëngut të koncentruar të frutave, bllokimit, tulit, përpunimit të frutave tropikale, mbushjes së nxehtë pije me lëng frutash, pije barishtore ose çaji, pije të gazuara, kos, djathë dhe fabrikë të përpunimit të qumështit të qumështit të lëngshëm. Punonjësit tanë kanë karakter të shkëlqyeshëm të mirë moral, dhe inxhinierët profesionistë, teknikët dhe personeli R & D janë drejtpërdrejt nga fabrika e makinerive origjinale të ushqimit, gjithashtu kanë një numër masterësh dhe Ph.D të makinerive të inxhinierisë ushqimore dhe paketimit, kështu që ne jemi plotësisht të pajisur me aftësi gjithëpërfshirëse për hartimin dhe zhvillimin e të gjithë projektit, prodhimin, instalimin Komisionimin, trajnimin teknik, shërbimin pas shitjes dhe aspekte të tjera.

  produktet

  Kërcej

 • Kitchen Equipment

  Pajisje Kuzhine

  Pajisjet e kuzhinës i referohen pajisjeve dhe mjeteve të vendosura në kuzhinë ose për gatim. Pajisjet e kuzhinës zakonisht përfshijnë pajisjet e ngrohjes për gatim, pajisjet e përpunimit, pajisjet e përpunimit të dezinfektimit dhe pastrimit, pajisjet e magazinimit të temperaturës normale dhe temperaturës së ulët. Zonat funksionale të kuzhinës të industrisë së hotelierisë ndahen në: depo ushqimore kryesore, depo ushqimore jo kryesore, depo e mallrave të thata, dhomë kripeje, dhomë ëmbëlsirash, dhomë meze të lehtë, dhomë enësh të ftohta, dhomë primare e përpunimit ...

 • Apple, pear, grape, pomegranate processing machine and production line

  Mollë, dardhë, rrush, po ...

  Makina e përpunimit të mollës, dardhës, rrushit, shegës dhe linjës së prodhimit është e përshtatshme për përpunimin e mollës, dardhës, rrushit dhe shegës. Mund të prodhojë lëng të pastër, lëng të turbullt, lëng të përqendruar, pluhur frutash, reçel frutash. Linja e prodhimit është e përbërë kryesisht nga ashensor Scraper, pastrues flluskash, pastrues furçash, ngrohës paraprak, makinë para gatimi, thërrmues, rrahës, shtrydhëse frutash, shtrydhëse frutash rrip, centrifugë vidë horizontale, centrifugë flutura, pajisje ultrafiltrimi, pajisje filtrimi, adsorptio rrëshirë ...

 • Olive, plum, bayberry, peach, apricot, plum processing machine and production line

  Ulliri, kumbulla, bajamja, ...

  Ulliri, kumbulla, bajamja, pjeshka, kajsia, makina e përpunimit të kumbullës dhe linja e prodhimit është e përshtatshme për përpunimin e ullirit, kumbullës jeshile, bajamet, pjeshkës, kajsisë dhe kumbullës. Mund të prodhojë lëng të pastër, lëng të turbullt, tul origjinal, lëng të koncentruar, tul të koncentruar, pluhur frutash, reçel frutash, uthull frutash dhe produkte të tjera. Ulliri, kumbulla, bajamja, pjeshka, kajsia, makina e përpunimit të kumbullës dhe linja e prodhimit përbëhet kryesisht nga makina pastruese, ashensori, sterilizuesi UV, heqësi bërthamor, rrahës ...

 • Blueberry, blackberry, mulberry, strawberry, raspberry, red bayberry, cranberry processing machine and production line

  Boronicë, ferrë, ...

  Boronicë, ferrë, manit, luleshtrydhe, mjedër, dafinë e kuqe, makina e përpunimit të boronicës dhe linja e prodhimit mund të prodhojnë lëng të pastër, lëng të turbullt, koncentrat lëng, pluhur frutash, bllokim frutash dhe produkte të tjera. Linja e prodhimit kryesisht përbëhet nga lavatriçe me bubullimë, ashensor , makineri kontrolluese, shtrydhëse frutash për tharjen e ajrit, rezervuari i enzimolizës, dekanteri, ultrafiltri, homogjenizuesi, makina e gazit, makina e sterilizimit, makina mbushëse, makina standarde dhe përbërës të tjerë të pajisjeve. Kjo ...

 • Mango, pineapple, papaya, guava processing machine and production line

  Mango, ananas, papa ...

  Mund të prodhojë lëng të pastër, lëng të turbullt, lëng të përqendruar, pluhur frutash, reçel frutash. Kjo linjë përfshin makinerinë e pastrimit të flluskave, ngritësen, makinën përzgjedhëse, makinën pastruese të furçave, makinën prerëse, makinën e parapërgatitjes, makinën për qërimin dhe zhveshjen, thërrmuesin, shtrydhësin e lëngjeve të rripave, ndarësin, pajisjet e përqendrimit, makinerinë mbushëse dhe mbushëse, etj. Kjo linjë prodhimi është projektuar me koncept i përparuar dhe shkallë e lartë e automatizimit; Pajisjet kryesore janë bërë të gjitha me cilësi të lartë çelik inox, wh ...

 • Small Yoghurt Equipment

  Pajisje të vogla kosi

  Produktet e kosit në treg janë kryesisht të ...

 • Fruits And Vegetables Drying Packing Whole Line

  Fruta dhe perime ...

  Produkti përfundimtar: pluhur frutash të thata, të thata v ...

 • Pure Water Prodution Machine

  Prodution Uji i Pastër M ...

  Rrjedhja e pastër e makinës për prodhimin e ujit: Uji i papërpunuar → ...

 • Carbonated Beverage And Soda Drink Prodution Machine

  Pije të gazuara Një ...

  Pije të gazuara, përbërësit kryesorë përfshijnë ...

 • Beverage Equipment And Production Line

  Pajisjet e pijeve dhe ...

  Lëng të ndryshëm të zakonshëm: lëng molle, grejpfrut j ...

 • Pasta Machine And Spaghetti Equipment

  Makineri makarona dhe spag ...

  Linja e prodhimit nga ingre lëndës së parë ...

 • French Fries Equipment

  Pajisjet për patate të skuqura

  Patatet e skuqura të ngrira rrjedhin e procesit të pajisjeve të pajisjeve: Li ...

 • Soft Candy Machine

  Karamele e butë

  Machinembëlsira e butë dhe procesi i linjës së prodhimit ...

 • Canned Fish Equipment

  Pajisje për peshk të konservuar

  Barazimi i barabartë Sipas procesit të ndryshëm ...

 • Self Brewed Fresh Beer Equipment

  Vetë birrë e freskët birrë ...

  Birrë vetë-brewed referohet birrë brewed nga o ...

 • LAJME

  Së pari Shërbimi

 • linja e prodhimit të akullores, Pajisjet e akullores. Makineria e përpunimit të akullores

  Rrjedha dhe karakteristikat e linjës së prodhimit të akullores, Pajisjet e akullores Machine Makina e përpunimit të akullores Sipas renditjes së procesit, linja e prodhimit të akullores përbëhet nga lumi i ftohtë dhe i nxehtë, sterilizuesi i tubave, homogjenizuesi me presion të lartë, ftohës pjate, makine ngrirëse, makine mbushëse , q ...

 • Prodhuesi Brazilian i lëngjeve shikon në ekspozitën e Kinës për të forcuar biznesin

  Prodhuesi brazilian i lëngjeve organike të frutave tropikale DNA Forest është i etur për të zgjeruar biznesin e tij në "anën tjetër të botës" duke marrë pjesë në Ekspozitën e ardhshme të Importit Ndërkombëtar të Kinës (CIIE). "Isshtë një mundësi e shkëlqyeshme për kompaninë tonë që një panair si CIIE të jetë i hapur për ...

 • English
 • French
 • German
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Arabic
 • Irish
 • Greek
 • Turkish
 • Italian
 • Danish
 • Romanian
 • Indonesian
 • Czech
 • Afrikaans
 • Swedish
 • Polish
 • Basque
 • Catalan
 • Esperanto
 • Hindi
 • Lao
 • Albanian
 • Amharic
 • Armenian
 • Azerbaijani
 • Belarusian
 • Bengali
 • Bosnian
 • Bulgarian
 • Cebuano
 • Chichewa
 • Corsican
 • Croatian
 • Dutch
 • Estonian
 • Filipino
 • Finnish
 • Frisian
 • Galician
 • Georgian
 • Gujarati
 • Haitian
 • Hausa
 • Hawaiian
 • Hebrew
 • Hmong
 • Hungarian
 • Icelandic
 • Igbo
 • Javanese
 • Kannada
 • Kazakh
 • Khmer
 • Kurdish
 • Kyrgyz
 • Latin
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Luxembou..
 • Macedonian
 • Malagasy
 • Malay
 • Malayalam
 • Maltese
 • Maori
 • Marathi
 • Mongolian
 • Burmese
 • Nepali
 • Norwegian
 • Pashto
 • Persian
 • Punjabi
 • Serbian
 • Sesotho
 • Sinhala
 • Slovak
 • Slovenian
 • Somali
 • Samoan
 • Scots Gaelic
 • Shona
 • Sindhi
 • Sundanese
 • Swahili
 • Tajik
 • Tamil
 • Telugu
 • Thai
 • Ukrainian
 • Urdu
 • Uzbek
 • Vietnamese
 • Welsh
 • Xhosa
 • Yiddish
 • Yoruba
 • Zulu